Boží víkend – Srdcem v lese

Díky jógovému centru Dům Salve v Chomutově proběhne v datech 15. – 17. července 2022 víkend plný relaxace, jógy, wellnessu a výletů na čerstvém vzduchu. V rámci setkání v Ladově kraji, v resortu Lesní Lázně ve Zvánovicích, proběhne v sobotu večer i restorativní jóga se mnou, kterou uzavře hluboká relaxace se šamanským bubnem.

V průběhu víkendu se mj. můžete věnovat terapeutické józe, Hathajóze, powerjóze a bioenergetickému cvičení.

Kromě toho bude možnost využít bohatou nabídku relaxačních masáží, procedur a rituálů místních Lázní. Rodinný hotel Legner se nachází 25 km východně od Prahy v malebné obci Ondřejov. Ladův kraj a Voděradské bučiny vytváří ideální prostředí pro relaxaci od každodenních starostí uprostřed hlubokých lesů. 

Jako tipy na výlety doporučujeme: Voděradské bučiny, Ondřejovská hvězdárna, Hrusice, skanzen Kouřim, sklářská huť v Sázavě. 

Boží víkend začíná v pátek 15.7. jógou v 17.30 hodin (příjezd a ubytování bude možné už ve 14.00) a končí v neděli 17. 7. dopoledne.

Ubytování je nabízeno ve dvoulůžkových pokojích:

1. lesní apartmány komfort 1. řada (kuchyňka, terasa s lehátky) – 4600 Kč

2. lesní apartmány, 2. řada (kuchyňka, terasa s lehátky) –  4300 Kč

Cena zahrnuje 2 noci ubytování ve dvoulůžkovém apartmánu, welcome drink, bohaté snídaně vč. odlehčené stravy (ovoce, zelenina, výrobky z místní farmy), večeře a 4 lekce jógy vždy po 60/90 minutách. Jednou z nich je i 90-minutová restorativní jóga se mnou a relaxací se šamanským bubnem. Chybět nebudou vykuřovadla, která jsem dovezla z Peru, především peruánské vlastnoručně sbírané santalové dřevo z oblasti Motupe (kde se nachází slavný kříž věnovaný Panně Marii a mariánským zázrakům) a copal (pryskyřice).

Rezervace: Ilona Kindlová, kindlova@dumsalve.cz, tel.: 777 780 019.

Spread the love

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *